Prečo nakúpiť práve u násWink

  • vynikajúce ceny
  • profesionálny prístup
  • rýchla odozva (email/chat)
  • výber z toho najlepšieho
  • dostanete čo si objednáte
  • sme seriózni a féroví
  • naša práca je naše hobby

 


Máte otázky a dotazySmile

Najrýchlejšia cesta kontaktu je:

  1. chat (vpravo dolu)
  2. cez komentár v tovare
  3. email

 

Zaujíma nás váš názor! Prosím zahlasujte nám do našej ankety na pravej strane dolu na úvodnej strane nášho obchodu. Pripravujeme niečo nové a zaujímavé Wink Ďakujeme!


O NÁS
O nás

Prevádzkovateľom internetového obchodu www.bestmobil.sk je firma

Pavol Škoda - ATS.

Firma ATS nie je žiadnym nováčikom na trhu. Firma sa už 6 rokov okrem predaja mobilných telefónov a tabletov zaoberá aj výrobou, predajom a servisom počítačov. Našou snahou je Vám ponúkať kvalitný tovar a služby za najvýhodnejšie ceny na Slovensku bez toho, aby sa snahou o čo najnižšie ceny siahalo na úkor kvality a systému fungovania našej firmy, či prístupe k zákazníkovi. Práve naopak. Cieľom je zároveň sa odlišovať od iných obchodníkov, ktorí boli zákazníkmi označený nálepkou slovenský obchodník = podvodník a zlodej. To u nás v žiadnom prípade neplatí. Ku každému zákazníkovi pristupujeme veľmi férovo, seriózne a hlavne ochotne ako by bol náš jeden jediný. Čo sľúbime to aj dodržíme! S nami máte 100 % istotu, že budete spokojný, pretože chceme, aby všetci naši zákazníci boli maximálne spokojní a vrátili sa k nám aj nabudúce, prípadne nás aj ďalej odporúčili. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Prevádzka internetového obchodu je 24 hodín denne s garanciou zodpovedania všetkých vašich otázok či dotazov cez email alebo live chat zákaznícku podporu v pravom dolnom rohu obrazovky najneskôr do24 hodín od vášho kontaktu!

YzhkZWM1MG