Prečo nakúpiť práve u násWink

 • vynikajúce ceny
 • profesionálny prístup
 • rýchla odozva (email/chat)
 • výber z toho najlepšieho
 • dostanete čo si objednáte
 • sme seriózni a féroví
 • naša práca je naše hobby

 


Máte otázky a dotazySmile

Najrýchlejšia cesta kontaktu je:

 1. chat (vpravo dolu)
 2. cez komentár v tovare
 3. email

 

Zaujíma nás váš názor! Prosím zahlasujte nám do našej ankety na pravej strane dolu na úvodnej strane nášho obchodu. Pripravujeme niečo nové a zaujímavé Wink Ďakujeme!

NOVINKY

arr3!!! UŠETRÍME VÁM VEĽKÉ PENIAZE !!!Dozviete sa, prečo sa BestMobil rozhodol výrazne rozšíriť svoju už roky veľmi výhodnú ponuku len... arr3Apple iPhone 15, 15 ProNajnovší prírastok Apple v podobe novej vlajkovej lode výrobcu iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro... arr3Xiaomi 13T a 13T ProNajnovší prírastok Xiaomi v podobe novej vlajkovej lode výrobcu Xiaomi 13T 5G a 13T Pro 5G už v... arr3Samsung Galaxy Tab S9, S9+, S9 UltraNajnovší prírastok Samsung v podobe nových vlajkových lodí výrobcu Samsung Galaxy Tab S9 už v našej... arr3Xiaomi Pad 6Najnovší prírastok Xiaomi v podobe nového špičkového tabletu výrobcu Xiaomi Pad 6 11.0 WiFi už v... arr3Honor Pad 8Najnovší prírastok Honoru v podobe nového modelu tabletu strednej triedy Honor Pad 8 12.0 WiFi už v... arr3Motorola Edge 40 Pro 5GNajnovší prírastok Motorola v podobe novej vlajkovej lode výrobcu Motorola Edge 40 Pro 5G už v našej... arr3Motorola Edge 40 5GNajnovší prírastok Motorola v podobe novej strednej triedy výrobcu Motorola Edge 40 5G už v našej... arr3Realme 11 Pro a 11 Pro+Najnovší prírastok Realme v podobe novej vlajkovej lode výrobcu Realme 11 Pro 5G a 11 Pro+ 5G už v... arr3Oppo Reno10 a 10 ProNajnovší prírastok Oppo v podobe nového modelu výrobcu Oppo Reno10 a 10 Pro 5G už v našej... arr3Nokia G42 5GNajnovší prírastok Nokie v podobe nového modelu výrobcu Nokia G42 5G už v našej ponuke: Nokia G42... arr3Xiaomi Poco F5 Pro 5GNajnovší prírastok Xiaomi v podobe novej vlajkovej lode výrobcu Xiaomi Poco F5 Pro 5G už v našej... arr3OnePlus Nord 3Najnovší prírastok OnePlus v podobe nového modelu strednej triedy OnePlus Nord 3 5G Dual Sim už v... arr3Honor 90, 90 LiteNajnovší prírastok Honoru v podobe nového modelu strednej triedy Honor 90 a 90 Lite už v našej... arr3Xiaomi Redmi 12Najnovší prírastok Xiaomi v podobe novych modelov vstupnej triedy Redmi 12 4G EU už v našej... arr3Google Pixel 7aNajnovší prírastok Xiaomi v podobe nového modelu strednej triedy Google Pixel 7a 5G už v našej... arr3Xiaomi Poco F5 5GNajnovší prírastok Xiaomi v podobe novych modelov strednej triedy Xiaomi Poco F5 5G už v našej... arr3Honor Magic5 ProNajnovší prírastok Honoru v podobe nového modelu vlajkovej triedy Honor Magic5 Pro už v našej... arr3Redmi Note 12, 12 5G a 12 ProNajnovší prírastok Xiaomi v podobe novych modelov strednej triedy Xiaomi 12, 12 5G a 12 Pro a EU už...

ANKETA

Máte záujem o profesionálne vynovené staršie modely Apple iPhonov s prestížnym certifikátom kvality TÜV za veľmi výhodné ceny s plnou 2.ročnou zárukou v predajnom baleni už aj s originál Apple nabíjačkou a lightning káblom? Predaj môže začať čoskoro!

Určite áno 27% Uvažujem o tom 26% Neviem 21% Nie 26%

TOVAR V AKCII

naša cena 159,00 Eur
informujte sa emailom
bežná cena 689,00 Eur
naša cena 569,00 Eur
skladom
naša cena 299,00 Eur
informujte sa emailom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

bežná cena 879,00 Eur
naša cena 719,00 Eur
informujte sa emailom
naša cena 529,00 Eur
skladom
naša cena 89,00 Eur
informujte sa emailom

BestMobil zabezpečí kvalitu + široký výber za viac než len férové ceny!

Vážený zákazníci,

Čo je nové na jeseň 2023?

 • čipová kríza alebo kríza polovodičov naďalej spôsobuje nedostatok mobilov na skladoch a zvyšovanie cien aj napriek tomu, že telefóny za normálnych okolností časom zlacňujú tak tento rok to nie vždy funguje podľa tohto pravidla
 • vojna na Ukrajine tlačí ceny energií do výšok aké tu ešte neboli a aj nerastné suroviny na výrobu chýbajú
 • nové modely mobilných telefónov sú každý raz drahšie a drahšie hlavne vlajkové lode
 • preto sme zaradili do ponuky aj repasované a používané mobilné telefóny vysokej kvality
 • dodacie termíny sa v našom eshope trochu predlžujú aj kvôli problémom so zásobovaním
 • prosím neobjednávajte si v našom eshope v týchto časoch nič na skúšku, len seriózne!
 • dodacia doba je až do odvolania 5-7 pracovných dní aj ak je tovar na sklade
 • niektoré značky a mobilné telefóny majú výpadky v dodávkach a zásoby sú malé hlavne nové iPhony
BestMobil.sk najlepšie mobilné telefóny za najlepšie ceny

Oficiálna európska distribúcia nových, nikdy nepoužívaných a neblokovaných mobilných telefónov a tabletov s 2 ročnou zárukou priamo zo skladov najväčších výrobcov ako sú AppleSamsung, Huawei, XiaomiNokiaLGMotorolaSony, OnePlus, Honor. Telefóny sú určené pre používanie na slovenskom a českom trhu. Obsahujú slovenské a české menu, záručný list, originálne balenie a príslušenstvo, ak nie je uvedené inak. Naše ceny sú bezkonkurenčné aj vďaka tomu, že robíme medzinárodný veľkoobchod.

 • Mobilné telefóny väčšinou nie sú označené žiadnym logom operátora
 • Mobilné telefóny majú originálny software bez úprav a bez brandingu operátora
 • Mobilné telefóny majú ovládacie menu v SK a CZ jazyku
 • Mobilné telefóny sú výhradne nové, neblokované a nepoužívané s 2 ročnou zárukou

V ponuke máme až vyše 600 druhov telefónov rôznych značiek! Avšak pre prehľadnosť a pružnosť predaja sa zaoberáme hlavne high end zariadeniami a tými najviac žiadanými modelmi na našom a európskom trhu. V prípade, že váš hľadaný model v našej ponuke nenájdete, tak nás určite kontaktujte, pretože iste ho v ponuke máme, len nie je tu vystavený.

ZGIxOWI4Z